Alapértelmezett színséma
       

Kezdőlap

Alapítványok

Bemutatkozás

Dokumentumok

E-napló

Eseménynaptár

Könyvtár

Linkek

Kapcsolat

 

 

   



Eseménynaptár 2013/2014

Hónap

Nap

Felelős

S z e p t e m b e r  

Tájékoztató a biztonságos közlekedés szabályairól az alsó tagozaton

2. hétfő

Decsiné Oláh Zsuzsanna iskolarendőr

Munkaközösségek foglalkozása, munkaterv véglegesítése

munkaközösségek

Levelezős versenyek beindítása

folyamatos

szaktanárok, tanítók

Bozsik-programokon részvétel

folyamatos

Szigeti Tímea, Haklik János, Háló Sándor

8. évfolyamon továbbtanulási tájékoztatóval egybekötött szülői értekezlet

16. hétfő 17.00

8.-os osztályfőnökök, Szabóné Vígh Erzsébet

Szülő értekezlet az alsó tagozaton

17. kedd
16.30 órakor 1. osztály
17.00 órakor 2. osztály
17.30 órakor 3. osztály
16.30 órakor 4. osztály

osztályfőnökök

Szülő értekezlet a felső tagozaton

18. szerda 17.00
5. évfolyam a szaktanárok bemutatkoznak 5-5 percben
6-7. évfolyamon hagyományos osztályfőnöki vezetéssel
Ács Henriett és Simor Gábor a saját csoportjába bemegy.

osztályfőnökök

O k t ó b e r

Megemlékezés a zenei világnap alkalmából

  1. kedd

Rácz Bernadett

Megemlékezés az aradi vértanúkról

4. péntek

DÖK, alsó tagozat

Fáklyás felvonulás

6. vasárnap

Endrész Erzsébet

Nyugdíjas pedagógusok köszöntése

18. péntek

Szabóné Vígh Erzsébet

Nagy Helyesírási Teszt (felső tagozat)
I. forduló

folyamatos

Prónai Éva,
Endrész Erzsébet

Könyvtárhasználati vetélkedő (alsó tagozat) I. forduló

folyamatos

Engedi Zsuzsa, Vízhányó Mária

Helyi mesemondó verseny

folyamatos

Vízhányó Mária, Süvegné Nagy Ivett

Pályaválasztási börze

meghirdetett időpontban

Nagy Róbert, Burgerné G.

Megemlékezés a nemzeti ünnepről

22. kedd

DÖK, alsó tagozat

Szakmai továbbképzési nap

25. péntek

Szabóné Vígh Erzsébet

Diákolimpiai fordulók

folyamatos

Szigeti Tímea, Haklik János, Háló Sándor

Bozsik-programokon részvétel

folyamatos

Szigeti Tímea, Haklik János,

Hevesy - kémiaversenyre nevezés

folyamatos

Szvoboda Szabolcs

Zrínyi Ilona matematika verseny

folyamatos

Szabó Tünde, Sinka Józsefné, Somogyiné Németh Klára

Dózsa-napok I. akadályverseny

24. csütörtök

Testnevelők

Az őszi szünet előtti utolsó tanítási nap

25. péntek

N o v e m b e r

Őszi szünet

október 29 – november 4.

Első tanítási nap

4. hétfő

Minifoci kistérségi Dózsa-kupa

folyamatos

Haklik János, Háló Sándor

Minifoci kistérségi Dózsa-kupa

folyamatos

Haklik János, Háló Sándor

Iskolabál

23. szombat

Szabóné Vígh Erzsébet

Dózsa-napok II. - TRAPP - nap

27. szerda

Nagy Róbert, Sinka Józsefné

Minifoci kistérségi Dózsa-kupa

folyamatos

Haklik János, Háló Sándor.

Minifoci kistérségi Dózsa-kupa

folyamatos

Haklik János, Háló Sándor.

Felkészülés a Simonyi Zsigmond helyesírási versenyre

folyamatos

szaktanárok

Térségi mesemondó verseny az alsó tagozaton

folyamatos

tanítók

„Hívogat az iskola” nyílt nap óvodá-sokkal 1-3. évfolyamokon

29. péntek

alsó tagozat

D e c e m b e r

Évszámkirály vetélkedő 5-8. évfolyamokon

2 – 5-ig

Endrész Erzsébet, Prónai Éva

Mikulás várás az alsó tagozaton

6. péntek

osztályfőnökök

Mikulás buli a felsős osztályokban

6. péntek

osztályfőnökök

Színházlátogatás az alsó tagozaton

T.K.E.

Karácsonyi angolvetélkedő

folyamatos

angolos szaktanárok

Dózsa suli-kupa téli fordulójának lebonyolítása

folyamatos

Haklik János., Háló Sándor.

Karácsonyi ünnepség

20. péntek 17.00

Baloghné Papós Borbála

A téli szünet előtti utolsó tanítási nap

20. péntek

Téli szünet

23-január 3-ig

J a n u á r

Első tanítási nap

6. hétfő

Angol szép kiejtési verseny

folyamatos

angol szaktanárok

Szülői értekezlet a 8. évfolyamon

20. hétfő

8.-os osztályfőnökök

Kozma László Informatika verseny I. fordulójának lebonyolítása

folyamatos

Nagy Róbert

Félévi bizonyítványok dátuma

17. péntek

Félévzáró értekezlet

31. péntek

Szabóné Vígh Erzsébet

Szülői értekezlet az alsó tagozaton

28. kedd
16.30 órakor 1. osztály
17.00 órakor 2. osztály
17.30 órakor 3. osztály
16.30 órakor 4. osztály

tanítók

Szülői értekezlet a felső tagozaton

29. szerda 17.00

szaktanárok

F e b r u á r

Helyi felolvasó verseny

folyamatos

Dr. Kertészné Mészáros T.

Térségi történelem verseny Villám „háború”

14. péntek

Endrész Erzsébet, Prónai Éva, Ács Henriett,Dr. Kertészné Mészáros Tünde

Szövegértő verseny selejtező

folyamatos

szaktanárok

Nyílt nap az 1-4. évfolyamon

18. kedd

tanítók

Nyílt nap a felső tagozaton

19. szerda

szaktanárok

Herman Ottó Természettudományi Tanulmányi verseny

folyamatos

Szabóné Vígh Erzsébet

Zrínyi Ilona Matematika verseny

folyamatos

Szabó Tünde, Sinka Józsefné

Farsang

28. péntek

osztályfőnökök

Helyi vers- és prózamondó verseny

Baloghné Papós Borbála

M á r c i u s

Kalmár László Matematika versenyre nevezés

folyamatos

Sinka Józsefné, Szabó Tünde, Somogyiné K.

Térképkirály verseny

3 – 7-ig

Endrész E., Prónai É.

@Kupa Informatika verseny

folyamatos

Nagy Róbert

Nyílt nap a leendő elsősöknek

6. csütörtök

4. osztály tanítói

Művészeti Gála

14. péntek

Rónainé Török Csilla

Megemlékezés március 15-ről

15. szombat

  1. évfolyam

Tavaszi angolvetélkedő

folyamatos

angol szaktanárok

Színházlátogatás az alsó tagozaton

Takácsné Kádár Erika

Helyi helyesírási verseny az alsó tagozaton

folyamatos

tanítók

Á p r i l i s

Költészet napi megemlékezés

11. péntek

DÖK, alsó tagozat

A tavaszi szünet előtti utolsó tanítási nap

16. szerda

Szakmai továbbképzési nap

16. szerda

Szabóné Vígh Erzsébet

Tavaszi szünet

17-22.

A Föld napjáról megemlékezés

22. hétfő

szaktanárok, tanítók

Első tanítási nap

23. szerda

Vas- és papírgyűjtés

24 – 25.

Simor Gábor

Fogadó délután az alsó tagozaton

28. hétfő

tanítók

Fogadó délután a felső tagozaton

29. kedd

osztályfőnökök

Nagy Helyesírási Teszt (felső tagozat)
II. forduló

folyamatos

Endrész Erzsébet, Prónai Éva

Könyvtárhasználati vetélkedő (alsó tagozat) II. forduló

folyamatos

Engedi Zsuzsa, Vízhányó Mária

Térségi szövegértő verseny

Baloghné Papós Borbála

Térségi matematika verseny alsó tagozaton

tanítók

Térségi helyesírási verseny alsó tagozaton

tanítók

Közlekedési és katasztrófavédelmi verseny

Simor Gábor

Bábel – nap

angol szaktanárok

Pitvarosi angol verseny

angol szaktanárok

M á j u s

Anyák napi műsor az alsó tagozaton

2 – 16-ig

tanítók

Próba-kompetenciamérés 6. és 8. évf.

7. szerda

szaktanárok

Bozsik-programokon részvétel

folyamatos

Szigeti Tímea, Haklik János.

Helyi próbanyelvvizsga

folyamatos

angol szaktanárok

Dózsa – napok III. Dózsa Vágta futóverseny

17. szombat

Nagy Róbert

Gyermeknapi horgászverseny

folyamatos

Haklik János

Kalmár László matematika verseny

folyamatos

Sinka Józsefné, Szabó Tünde, Somogyiné Németh Klára

Térségi Kazinczy szép kiejtési verseny

folyamatos

szaktanárok, tanítók

Kompetenciamérés

28. szerda

Haklik János

J ú n i u s

Szóbeli vizsga magyarból a 8. évfolyamon

2 – 3.

Dr. Kertészné Mészáros Tünde

Tanítási szünet (pünkösd)

9. hétfő

Dózsa – heti rendezvények megszervezése és lebonyolítása
Alkotónap

10. kedd

Szabóné Vígh Erzsébet, tanári kar

Projekt nap „Csaták” (1514 előtt és után)

11. szerda

Szabóné Vígh Erzsébet, történelem, magyar tanárok

Dózsa Gála

Bankett

12. csütörtök 17.00

18.00

Szabóné Vígh Erzsébet, tanári kar

Bolond ballagás
Szerenád

13. péntek
20.00

 

Nagy Róbert, Burgerné Gyulai Gabriella

Év végi jegyek lezárásának dátuma

13. péntek

szaktanárok

Ballagás

14. szombat 10.00

Szabóné Vígh Erzsébet

Évzáró

19. csütörtök 18.00

Szabóné Vígh Erzsébet

Évzáró tantestületi értekezlet

24. kedd

Szabóné Vígh Erzsébet

 

Előre nem látható események miatt a programváltoztatás jogát fenntartjuk.

 

 

 

Az oldal tetejére

 

 
   
 
       
     

webmester: Prónai Éva

Free Web Counter
Free Web Counter