Alapértelmezett színséma

Linkek

TÁMOP 3-1.5-09/A-2

Kedves Látogató!

Szeretettel üdvözlöm iskolánk honlapján!

2011-ben ünnepeltük intézményünk alapításának 230. évfordulóját, négy évszázad van a hátunk mögött.

A térség központjaként Ferencszállás és Klárafalva fiataljai is itt tanultak, s megalapozták a szomszédos települések jó kapcsolatát.

Elődeink, diákok és pedagógusok, lelkiismeretes munkával családias, összetartó közösséget hoztak létre. Tisztelve a hagyományokat, ezt a szellemiséget visszük tovább a XXI. században.

A tartalomjegyzék segítséget kíván nyújtani a tájékozódásban. Az egyes alfejezeteken keresztül betekinthet hétköznapjainkba, ünnepeinkbe. Megismerheti dokumentumainkat, figyelemmel kísérheti éves eredményeinket, sikereinket. A böngészés közben az oldalakon vidám, alkotószellemű közösség fog bemutatkozni.

Ha vágyat érez arra, hogy személyesen is megtekintse, szívesen látjuk!

Jó barangolást, kellemes időtöltést kívánok!

Szabóné Vígh Erzsébet

Nagyobb térképre váltás